O nás

Nájsť špičkovú firmu, ktorá by poskytovala reštauráciám, hotelom či fabrikám produkty, ktoré sú k ich fungovaniu nevyhnutné, je dnes naozaj ťažké! A práve preto sme sa rozhodli vstúpiť do tohto segmentu s cieľom poskytovať profesionálnu starostlivosť a vysokokvalitné produkty. Sme nová obchodno-distribučná spoločnosť zameraná na predaj gastro produktov, hygienických a chemických potrieb – jednoducho všetkého, čo sa týka spotreby v rozličných zariadeniach, akými sú kaviarne, reštaurácie, veľkoobchody, čerpacie stanice a mnoho iných. Zásobujeme mnoho prevádzok vysokokvalitnými produktmi, ktoré vedú k všeobecnej spokojnosti zákazníkov.

Svoju prácu berieme ako poslanie založené na profesionalite a komplexnej starostlivosti o našich klientov. Dokážeme sa prispôsobiť požiadavkám každého zákazníka a promptne reagovať na jeho potreby. Ponúkame servis, ktorý je zárukou dlhodobej a trvácnej spokojnosti klientov. Zakladáme si na tom, že vami objednaný tovar doručíme do 24, maximálne 48 hodín. Preto sa pomaly stávame lokálnou jednotkou v tomto odbore.

Aj keď je naša spoločnosť nováčikom, štruktúra zamestnancov má dlhoročné skúsenosti, ktoré vám rada odovzdá. To, že sa dostávame do popredia, je výsledkom našej práce. Svoje pôsobenie chceme rozšíriť z regiónu Banská Bystrica až na celé Slovensko. Do 5 rokov plánujeme stať sa kľúčovým hráčom na slovenskom trhu. A sme si istí, že sa nám to podarí! Presvedčte sa o kvalite našich služieb aj vy!

Shopping cart0
Žiadne produkty v košíku!
Pokračovať v nákupe
0